Hakkımızda

TAMİR

Beyaz eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından tamir edilerek çalışır hale getirilir.

BAKIM

Müşterilerimize düzenli olarak beyaz eşya bakım hizmetleri vermekteyiz.

ZAMANINDA HİZMET

Geniş ve profesyonel kadrosuyla arızalı ürünlerinizi zamanında teslim eder.

KURDWORK SERVİCE’S

İstanbul’un her yerine verdiğimiz hizmetlerimiz ve servislerimizin gücünü aldığımız ekibimiz sizler için en ideal çözümü sunmaktadır.

Kürdistan Service’s olarak Kürdistan’da tüm markaların Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinesı, Buzdolabı, Fırın, Kombi, Klima, Kurutma Makinesi, Derin Dondurucu gibi hayatımızı kolaylaştıran elektrikli ev eşyalarının servis hizmeti sunmaktayız.

Kürdistan Service’s olarak arıza onarım işlemlerinde teknik ekibimiz öncelikle yerinde onarım işlemini eğer olamayacak bir işlem ise atölyeye taşıyarak onarım işlemini tamamlamaktadır.

Yapılan işlem ve değişen parça Kürdistan Service’s güvencesi ile 1 yıl garanti vermekteyiz.Beyaz Eşyalarınızda oluşabilecek her türlü tamir,arıza, bakım işlemlerinizi büyük bir titizlikle yapmakta müşterilerimizin memnuniyetini vizyonumuz sayarak o doğrultuda hizmet vermekteyiz.

Teknik servis alanında geçirdiğimiz yıllar ve arkamızda bıraktığımız memnun müşteriler, firmamızın her geçen gün daha da büyümesini sağlamaktadır.Bunun bilincinde olarak, gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda kaliteli hizmeti hizmet bölgemiz içindeki herkese en hızlı biçimde ulaştırmak için çabalamaktayız.